Nieczęsto, ale na pewno się zdarza. Niechętnie, ale musimy go przeżyć. I choćbyśmy odwlekali go jak najdłużej, to w końcu przyjdzie chwila, w której trzeba będzie go wykonać. Mowa oczywiście o remoncie lub wykończeniu naszego lokum. Niewątpliwie jest to wydarzenie , które w pewien sposób zaburzy naszą codzienną egzystencję , które zakłóci ustalony tryb dnia codziennego. Do tego jeszcze pył, brud i hałas. Totalny dyskomfort i dezorganizacja. I ten cichy niepokój : czy efekt końcowy będzie tym oczekiwanym ?
Jak to przeżyć ? Co zrobić i od czego zacząć, by te negatywne strony remontu były dla nas jak najmniej odczuwalne .
Z doświadczenia wiem , że wiele osób radzi sobie samodzielnie ( i to ze znakomitym efektem) tak z organizacją jak i z doborem materiałów podczas remontowego przedsięwzięcia. Nie ukrywam, że dla nas wykonawców, takie osoby są jak zbawienie. Dokładny projekt, dowieziony terminowo materiał, z góry ustalony harmonogram prac. My oszczędzamy czas, skupiając się na wykonawstwie.
Jako wykonawca spotykam też jednak wiele osób, które nie wiedzą od czego zacząć organizację remontu, gdzie i kiedy zrobić zakupy niezbędnych materiałów . Po prostu nie jest to ich domena.

I właśnie takim osobom służymy pomocą. Nasz profesjonalizm , to nie tylko umiejętności praktyczne i znajomość sztuki budowlanej. To także doradztwo, pomoc w zakupie i transporcie materiałów, mając przy tym na względzie minimalizację kosztów ponoszonych przez zleceniodawcę.    To również elastyczność w zaplanowaniu etapów prac, tak by były one jak najmniej uciążliwe i stresujące  dla naszych klientów.

Zatem zmartwienia na bok. Nie taki remont straszny.

 

 

Telefon

797 854 833  Artur Gałka

726 517 040  Artur Bondaryk

E-MAIL

agarem@vp.pl

Balkonowa 1/103,
03-329 Warszawa