O nas

Nie spożywamy alkoholu!

Kim jesteśmy

AGAREM z siedzibą w Warszawie ma za cel pomagać swoim klientom we wszystkim co dotyczy prac remontowych, wykończeniowych i budowlanych dokładnie wtedy, kiedy zajdzie taka potrzeba. Zasady, którymi się kierujemy- niezawodność, wysoka jakość i kultura osobista towarzyszą nam przez cały czas.

Wykonujemy takie usługi budowlane jak malowanie, kładzenie tynku, układanie płytek, biały montaż, montaż drzwi lub okien oraz prace elektryczne i hydrauliczne.

Agarem jest organizacją stosunkowo młodą. Jednak długoletnie doświadczenie i zapał ludzi tworzących nasz zespół pozwalają na wykonanie zadań na najwyższym poziomie.

Zapewniamy transport materiałów i pomoc w ich doborze.
Sumiennie zabezpieczamy wszelkie powierzchnie i przedmioty przed zniszczeniem, pobrudzeniem, etc.

Na placu budowy utrzymujemy porządek. Sprzątamy każdego dnia, a prace organizujemy tak by Państwo w jak najmniejszym stopniu odczuli niedogodności remontu.
Po zakończeniu zlecenia pozostawiamy pomieszczenia czyste i uporządkowane.

Zatrudniamy zdolny, sympatyczny i pracowity personel, który nieustannie podnosi swoje kwalifikacje , by zawsze być na bieżąco z nowinkami technicznymi dotyczącymi zakresu naszych usług.

Nie stać nas na „bylejakość”.

Artur

Artur

Jestem właścicielem firmy Agarem. Pochodzę z Warszawy. Tu też mieszkam i pracuję. Doświadczenie w branży budowlanej zdobywam od wielu lat. Zakładając własną firmę za cel przyjąłem wysoką jakość usług i zadowolenie klientów. Wiedziałem , że dla wielu osób remont czy wykończenie mieszkania to stres . Dlatego staram się pomóc wszystkim nie tylko pod względem fachowego wykonawstwa, ale także pod względem zaplanowania i  organizacji wszystkich spraw związanych  z remontem.

Ja i moi współpracownicy wykonujemy swoją pracę z pasją i zaangażowaniem, ale nasz świat nie ogranicza się tylko do pracy. Cenimy sobie spokój i wypoczynek na łonie natury. Dla nas czas wolny to podróże  i nierozerwalnie związane z tym wędkarstwo .  Dzięki temu jesteśmy zawsze uśmiechnięci i pełni optymizmu.

Telefon

797 854 833  Artur Gałka

726 517 040  Artur Bondaryk

E-MAIL

agarem@vp.pl

Balkonowa 1/103,
03-329 Warszawa