O nas

Nie spożywamy alkoholu!

Kim jesteśmy

AGAREM z siedzibą w Warszawie ma za cel pomagać swoim klientom we wszystkim co dotyczy prac remontowych, wykończeniowych i budowlanych dokładnie wtedy, kiedy zajdzie taka potrzeba. Zasady, którymi się kierujemy- niezawodność, wysoka jakość i kultura osobista towarzyszą nam przez cały czas.

Wykonujemy takie usługi budowlane jak malowanie, kładzenie tynku, układanie płytek, biały montaż, montaż drzwi lub okien oraz prace elektryczne i hydrauliczne.

Agarem jest organizacją stosunkowo młodą. Jednak długoletnie doświadczenie i zapał ludzi tworzących nasz zespół pozwalają na wykonanie zadań na najwyższym poziomie.

Zapewniamy transport materiałów i pomoc w ich doborze.
Sumiennie zabezpieczamy wszelkie powierzchnie i przedmioty przed zniszczeniem, pobrudzeniem, etc.

Na placu budowy utrzymujemy porządek. Sprzątamy każdego dnia, a prace organizujemy tak by Państwo w jak najmniejszym stopniu odczuli niedogodności remontu.
Po zakończeniu zlecenia pozostawiamy pomieszczenia czyste i uporządkowane.

Zatrudniamy zdolny, sympatyczny i pracowity personel, który nieustannie podnosi swoje kwalifikacje , by zawsze być na bieżąco z nowinkami technicznymi dotyczącymi zakresu naszych usług.

Nie stać nas na „bylejakość”.

Artur

Artur

Jestem właścicielem firmy Agarem. Pochodzę z Warszawy. Tu też mieszkam i pracuję. Doświadczenie w branży budowlanej zdobywam od wielu lat. Zakładając własną firmę za cel przyjąłem wysoką jakość usług i zadowolenie klientów. Wiedziałem , że dla wielu osób remont czy wykończenie mieszkania to stres . Dlatego staram się pomóc wszystkim nie tylko pod względem fachowego wykonawstwa, ale także pod względem zaplanowania i  organizacji wszystkich spraw związanych  z remontem.

Ja i moi współpracownicy wykonujemy swoją pracę z pasją i zaangażowaniem, ale nasz świat nie ogranicza się tylko do pracy. Cenimy sobie spokój i wypoczynek na łonie natury. Dla nas czas wolny to podróże  i nierozerwalnie związane z tym wędkarstwo .  Dzięki temu jesteśmy zawsze uśmiechnięci i pełni optymizmu.

Co mówią nasi klienci

Tradycyjnie spotkanie, oferta, pierwsze wrażenie, cena jednostkowa na poszczególne prace oraz doświadczenie przesądziły chęć przedstawienia referencji.

Joanna G.

Zlecę prace remontowe w mieszkaniu, 41-60m2, Otwock

Naprawdę wysoki poziom usług, poczynając od pomocy przy zakupie materiałów potrzebnych do remontu (także transport), przez wykonanie wszystkich prac, na posprzątaniu "placu boju" kończąc. Wszystko na podstawie rzetelnego kosztorysu pisemnej umowy.

Blandyna M.

Warszawa

Dane kontaktowe

Adres

Balkonowa 1/103
03-329 Warszawa

Godziny pracy

Pon - Pt 7.00 - 18.00
Sub: 9:00 - 16:00

E-mail

Telefon

Napisz do nas

    [recaptcha]

    Balkonowa 1/103,
    03-329 Warszawa