Referencje

Nie spożywamy alkoholu!

Co mówią nasi klienci

Tradycyjnie spotkanie, oferta, pierwsze wrażenie, cena jednostkowa na poszczególne prace oraz doświadczenie przesądziły chęć przedstawienia referencji.

Joanna G.

Zlecę prace remontowe w mieszkaniu, 41-60m2, Otwock

Rzetelne i poważne podejście do swoich zadań. Od pierwszego spotkania poznanie oczekiwań klienta, udzielenie fachowych odpowiedzi na zadawane pytania. Wszystkie uzgodnienia na piśmie. Życzliwośc w
czasie trwania prac i dotrzymywanie terminów. Polecam.

Dorota Piętka-Hadała

piątek, 05. wrzesień 2014 12:49

Powierzając zadania pracownikom tego wykonawcy, można wykluczyć ryzyko wystąpienia strat. Świadczenia firmy na rzecz klienta niosą ze sobą solidną markę i gwarancję dobrze zrealizowanego
zadania.
Warte uwagi jest to, że kontrahent wyraża szacunek do klienta poprzez terminowe wykonanie zleconej usługi. Prace oferowane przez przedsiębiorstwo są wykonywane najsprawniej na rynku.
Rzetelność firmy nie wzbudza najmniejszych zastrzeżeń. AGAREM nie pozostawia niedomówień – klient dostaje cały pakiet informacji i odpowiedzi na wszystkie pytania.
Robiąc interesy z firmą można oczekiwać kompleksowego doradztwa. Wartym docenienia ułatwieniem była pomoc dotycząca użytkowania produktu, bezproblemowo udzielana przez pracowników.
Z poważaniem
Zbigniew Gola

Zbigniew Gola

sobota, 07. czerwiec 2014 07:28

Naprawdę wysoki poziom usług, od pomocy przy zakupie materiałów (także transport), przez wykonanie wszystkich prac remontowych w mieszkaniu, na uprzątnięciu „placu boju” kończąc. Wszystko na
podstawie rzetelnego kosztorysu, pisemnej umowy, z udzieleniem pisemnej gwarancji. Polecam.

Blandyna Marek

piątek, 26. kwiecień 2013 18:43

Jestem bardzo zadowolony z remontu mieszkania, ekipa sprawna, dokładna, nie pijąca , służąca dobrą radą , pełen profesjonalizm.

Michał Sulejko

wtorek, 31. lipiec 2012 05:25

Solidność pod każdym względem. Panowie pomogli mi w zakupie i transporcie materiałów. Prace wykonane sprawnie i bardzo dokładnie. Po remoncie meble miałam poustawiane i pozostawiony porządek. Bardzo
sympatyczna ekipa. Szczerze polecam tych fachowców.

Danuta Parcia

poniedziałek, 16. lipiec 2012 20:44

Z Panem Arturem podjęłam pierwszą współpracę 8 lat temu przy wykończeniu mieszkania. Współpraca od początku układała się pomyślne. Jakość prac na najwyższym poziomie, kupując dom nie zastanawialiśmy się dwa razy i ponownie skorzystaliśmy z usług Agarem – a to chyba najlepsza rekomendacja! Zakres prac obejmował ułożenie gresu na całym dole, paneli na górze, łazienki – pełen montaż, przeróbkę hydrauliki, gładzie, malowanie, klejenie lameli i multum innych zadań z którymi firma doskonale sobie poradziła. Cenię Pana Artura przede wszystkim za to, że jest prawdziwym specjalistą w tym co robi, zamiast ślepo odwzorowywać projekt, wnosi swoje spostrzeżenia, dzieli się dobrymi radami, zwraca uwagę na detale, które normlanie można by przeoczyć, a później mogły by być uciążliwe w użytkowaniu. Z czystym sumieniem polecam Agarem jako firmę solidną, terminową i niezawodną.

Aleksandra B.

Aleksandra B. 7 czerwca 2023

Polecam współpracę z firmą Agarem. Remont mieszkania przebiegł bardzo sprawnie i zgodnie z moimi oczekiwaniami, Panowie naprawdę znają się na swojej pracy. Polecam serdecznie.

Piotr M.

Piotr M. 22 lutego 2023

Telefon

797 854 833  Artur Gałka

726 517 040  Artur Bondaryk

E-MAIL

agarem@vp.pl

Balkonowa 1/103,
03-329 Warszawa