Nieczęsto, ale na pewno się zdarza. Niechętnie, ale musimy go przeżyć. I choćbyśmy odwlekali go jak najdłużej, to w końcu przyjdzie chwila, w której trzeba będzie go wykonać. Mowa oczywiście o remoncie lub wykończeniu naszego lokum. Niewątpliwie jest to wydarzenie , które w pewien sposób zaburzy naszą codzienną egzystencję , które zakłóci ustalony tryb dnia codziennego. Do tego jeszcze pył, brud i hałas. Totalny dyskomfort i dezorganizacja. I ten cichy niepokój : czy efekt końcowy będzie tym oczekiwanym ?
Jak to przeżyć ? Co zrobić i od czego zacząć, by te negatywne strony remontu były dla nas jak najmniej odczuwalne .
Z doświadczenia wiem , że wiele osób radzi sobie samodzielnie ( i to ze znakomitym efektem) tak z organizacją jak i z wykonawstwem podczas remontowego przedsięwzięcia.
Jako wykonawca spotykam też jednak wiele osób, które nie wiedzą od czego zacząć organizację remontu, nie mówiąc już o wykonawstwie. Po prostu nie jest to ich domena.

Co mówią nasi klienci

Tradycyjnie spotkanie, oferta, pierwsze wrażenie, cena jednostkowa na poszczególne prace oraz doświadczenie przesądziły chęć przedstawienia referencji.

Joanna G.

Zlecę prace remontowe w mieszkaniu, 41-60m2, Otwock

Naprawdę wysoki poziom usług, poczynając od pomocy przy zakupie materiałów potrzebnych do remontu (także transport), przez wykonanie wszystkich prac, na posprzątaniu "placu boju" kończąc. Wszystko na podstawie rzetelnego kosztorysu pisemnej umowy.

Blandyna M.

Warszawa

Dane kontaktowe

Adres

Balkonowa 1/103
03-329 Warszawa

Godziny pracy

Pon - Pt 7.00 - 18.00
Sub: 9:00 - 16:00

E-mail

Telefon

Napisz do nas

    [recaptcha]

    Balkonowa 1/103,
    03-329 Warszawa